Tel:
Çin Renk Eşleme Spektrofotometresi Üretici
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
Shenzhen ThreeNH Technology Co, Ltd

Çin'de Renk Yönetimi Lideri

Ana sayfa ÜrünlerDijital Görüntü Çözünürlüğü Tablosu

Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

X-Rite Beyaz Dengesi Dijital Görüntü Boyut Tablosu YE0115 0.15 Yoğunluklu% 70 Yansıma Çözünürlük Tablosu

  • X- Rite White Balance Digital Image Size Chart YE0115 70% Reflectance Resolution Chart With 0.15 Density
  • X- Rite White Balance Digital Image Size Chart YE0115 70% Reflectance Resolution Chart With 0.15 Density
  • X- Rite White Balance Digital Image Size Chart YE0115 70% Reflectance Resolution Chart With 0.15 Density
  • X- Rite White Balance Digital Image Size Chart YE0115 70% Reflectance Resolution Chart With 0.15 Density
 • X- Rite White Balance Digital Image Size Chart YE0115 70% Reflectance Resolution Chart With 0.15 Density

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: SineImage
  Model numarası: YE0115

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1pcs
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: KARTON PAKET
  Teslim süresi: 3 iş günü
  Ödeme koşulları: T/T, western union, paypal
  Yetenek temini: 1000pcs/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Marka: Sinüs Görüntüsü Modeli: YE0115
  Ölçü parametresi: Beyaz dengesi beyaz alanın yoğunluğu: 0.15
  Oranı: 4:3 Boyutu: 8,25 x 11 inç

  X-Rite ColorChecker Beyaz Dengesi Kartı

  YE0115 grafiği beyaz dengesi için tasarlanmıştır. Beyaz alanın yoğunluğu 0.15'tir (BaSO4 = 0'a dayanmaktadır). Bu% 70'lik bir gerilemeye karşılık gelir.

  X-Rite Beyaz Dengesi Kartının rolü, kırmızı, yeşil ve mavinin üç ana renginin farklı aydınlatma koşulları altında karıştırıldıktan sonra beyaz olmasını sağlamaktır. Fotoğrafik sistemin farklı aydınlatma koşullarında doğru renk üretimi gerçekleştirmesini sağlar. Bu, insan gözümüzün ışığın farklı tonları altında kendi içsel rengini ayırt edebileceğinin aynı olduğu söylenmelidir. Bu, rengi düzeltmek için bir renk filtresi kullanmak gibidir. Bu, dijital kameranın renk sıcaklığını ayarlamak için bir renk filtresinin kullanılmasına güvenmemekte, bunun yerine farklı renkli ışıklar tarafından üretilen elektrik sinyalinin kazanımını değiştirmek için bir devre kullanmaktadır.

  X-Rite White Balance, fotoğrafçılığımıza birçok kolaylık ve beklenmedik efekt getiriyor. Örneğin, stüdyo fotoğrafçılığının, aydınlatmanın renk sıcaklığı gereksinimleri kadar yüksek olması gerekmez. Akkor lambalar altında doğru renkler üretilebilir. Floresan lambanın bizi getirdiği camgöbeği hakkında endişelenmenize gerek yok. Beyaz dengesini daha yüksek renk sıcaklıklarında ayarlayabilir ve daha sıcak bir görüntü elde etmek için daha düşük renk sıcaklıklarında çekim yapabiliriz. Tersine, düşük renk sıcaklığı koşullarında da ayarlanabilir ve yüksek renk sıcaklıklarında çekim de özel efektler üretebilir. Binning ayarının beyaz dengesinde, ışık kaynağı dosyası aynı zamanda spot ışık ayarı ile kasıtlı olarak tutarsız olabilir ve aynı sanatsal etki aynı şekilde üretilebilir.

  Şartname:
  Her türlü aydınlatma koşulunda doğru beyaz çoğaltma elde edilir.
  Boyut: 8,25 x 11 inç (21,59 x 27,94 cm)
  Renk sayısı: 1
  Renk Açıklaması: ColorChecker Beyaz Dengesi Kartı, standart 24 renkli ColorChecker'da kullanılan beyaz referans etiketinin tam boyutlu bir sürümüdür.
  Nakliye Ağırlığı: - Standart Beyaz Dengesi Kartı: 0.5 lbs

  Benzer çizelgeler

  Şirketimiz

  Shenzhen Threenh Technology Co, Ltd bir yüksek teknoloji kuruluştur. Fotoelektrik algılama teknolojisi alanında ve renk yönetimi alanında fotoelektrik algılama ürünlerini araştırıyor, geliştiriyor, üretiyoruz ve pazarlıyoruz. 3nh yoğunlaştırılmış araştırmalardan sonra, NS serisi spektrofotometre ve NH, NR serisi kolorimetre, ISO12233 çözünürlük testi tablosu, optik görüntü testi çözümü ve Plastik, elektronik, boya, mürekkep, tekstil, hazır giyim, baskı ve boyama, gıda, medikal, kozmetik, optik görüntü test endüstrileri ve bilimsel araştırma, okul ve laboratuvar alanlarında yaygın olarak kullanılan spesifik standart aydınlatıcıdır. Ürünlerimiz dünya çapında ihraç edilmektedir. Müşteriler tarafından iyi karşılanmış özelleştirme hizmeti sağlayabiliriz.

  3nh yetenekleri besler, yeteneklere odaklanır. Şirket, yüksek seviyeli yüksek eğitimli profesyonelleri bir araya getiriyor. Bunların arasında, toplam şirket sayısının lisansüstü akademik kadrosu% 80'den fazladır; toplam şirket sayısının lisansüstü personeli% 30 olarak gerçekleşmiştir. Fotometri, elektronik devre, gömülü sistem, fotoelektrik algılama, mekanik yapı tasarımı, optik tasarım, uygulama yazılımı, aydınlatma teknolojisi elektronik ticaret ve internet alanlarını içerir. 3nh ekibi, kendi başına tasarım, geliştirme ve üretme kabiliyetine sahiptir. Şirketin çok sayıda inovasyon patentleri, çekirdek teknolojileri ve 3nh ürünlerinin fikri mülkiyet hakları bulunmaktadır.

  3nh, müşteri talebini sürekli karşılamak, müşteriler için değer yaratmak ve kazan-kazan durumu ve ortak gelişimi sağlamak için “insan odaklı, müşteri odaklı, teknolojik yenilik, sürdürülebilir kalkınma” felsefesine bağlı kalmaktadır.

  İletişim bilgileri
  Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

  İlgili kişi: sales

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler
  Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
  4 / F, Bina 8, Nangang İkinci Sanayi Bölgesi, Xili, Nanshan Bölgesi, Shenzhen, Çin
  Tel:86-0755-27198826-601
  Privacy Policy Çin iyi kalite Tedarikçi. Copyright © 2017 - 2019 colormatchingspectrophotometer.com. All Rights Reserved.