Tel:
Çin Renk Eşleme Spektrofotometresi Üretici
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
Shenzhen ThreeNH Technology Co, Ltd

Çin'de Renk Yönetimi Lideri

Ana sayfa ÜrünlerDijital parlak metre

Tri Açı Dijital Parlak Metre YG268 0 ~ 2000GU Dijital Alüminyum Metal Cilt Doku Yüzey Uygulamalı

Tri Açı Dijital Parlak Metre YG268 0 ~ 2000GU Dijital Alüminyum Metal Cilt Doku Yüzey Uygulamalı

  • Tri Angle Digital Gloss Meter YG268 0~2000GU Digital Aluminum Metal Skin Texture Surface Applied
  • Tri Angle Digital Gloss Meter YG268 0~2000GU Digital Aluminum Metal Skin Texture Surface Applied
  • Tri Angle Digital Gloss Meter YG268 0~2000GU Digital Aluminum Metal Skin Texture Surface Applied
  • Tri Angle Digital Gloss Meter YG268 0~2000GU Digital Aluminum Metal Skin Texture Surface Applied
 • Tri Angle Digital Gloss Meter YG268 0~2000GU Digital Aluminum Metal Skin Texture Surface Applied

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: 3nh
  Sertifika: CE,FCC,Rohs,TUV,ISO9001
  Model numarası: YG268

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1pcs
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Önce Alumimum kutu içinde paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için karton kutu ile takviye
  Teslim süresi: 1 iş günü
  Ödeme koşulları: T/T, western union, paypal
  Yetenek temini: 5000pcs/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ölçüm açısı: 20 ° 60 ° 85 ° Ölçüm alanı: 20 °: 9X10 60 °: 9X15 85 °: 5X38
  Bölünme değeri: 0.1GU Ölçüm modları: Basit mod; İstatistik modu; Sürekli mod; QC modu
  Süre ölçümünü: 0.5s Doğru: JJG696 birinci sınıf parlaklık ölçer gereksinimlerine uygundur

  Tri Açı Dijital Parlak Metre YG268 0 ~ 2000GU Dijital Alüminyum Metal Cilt Dokusu Yüzey Uygulamalı

  Kısa Tanıtım


  YG268 Tri-angle Gloss Meter, uluslararası ISO2813 ve Çin standardı GB / T 9754'e göre üretilmiş bağımsız fikri mülkiyetli Shenzhen 3nh Technology Co., Ltd tarafından bağımsız olarak geliştirildi. JJG696'nın birinci sınıf gereksinimleri.

  YG serisi parlaklık ölçer ayrıca USB / RS-232 arayüzü ve Blutooth 2.1 çift modludur.

  Avantajları  Estetik ve ergonomi ile birlikte 1. Zarif Tasarım;
  2. Otomatik kalibrasyon fonksiyonu ile;
  3. JJG696'nın birinci sınıf gereksinimlerini karşılayın;
  4. 35000'den fazla veri kaydetmek için büyük depolama;
  5. İsteğe bağlı 30-120 saniye içinde Otomatik Kapanma;
  6. ISO2813, ASTM523, GB / T9754’e uyun;
  7. Kalite raporu için PC yazılımı ile daha fazla fonksiyon genişletmek;
  8. Çoğu müşterinin gereksinimleri için çoklu çalışma modları ve çoklu fonksiyonlar.

  Teknik


  model YG268 Üç Açı Parlak Metre
  Ölçüm açısı 20 ° 60 ° 85 °
  Ölçüm alanı 20 °: 9X10 60 °: 9X15 85 °: 5X38
  Ölçüm aralığı 20 °: 0 ~ 2000GU
  60 °: 0 ~ 1000GU
  85 °: 0 ~ 160GU
  Bölüm Değeri 0.1GU
  Ölçüm modları Basit mod; İstatistik modu; Sürekli mod; QC modu
  Zamanı ölçmek 0.5S
  Tekrarlanabilirlik 0 ~ 100GU: ± 0.2GU;
  100 ul 2000GU:% 0.2 GU ±
  Doğru JJG696 birinci sınıf parlaklık ölçer gereksinimlerine uygundur
  Otomatik kapanma süresi 30s-120s içinde
  Uzun Süreli Kalibrasyon Kalibrasyonu otomatik olarak kontrol et ve yap
  Dil Çince ve İngilizce
  Depolama 35000 (Temel mod ve İstatistik modu: 1500; Sürekli mod: 10000; QC modu: 10000)
  Görüntüle 2.3 inç beyaz ve siyah ekran
  Boyut 160 * 52 * 84 mm
  Ağırlık Yaklaşık 300g
  Güç kaynağı 1 adet kuru hücreli pil (10000 kez ölçebilirsiniz) veya USB Şarj kullanın
  arayüzey USB ve Bluetooth 2.1 sürümü
  PC yazılımı GQC6 QC yazılımı test raporunu ve daha geniş fonksiyonlarla yazdırabilir
  Çalışma sıcaklığı aralığı 0-40 ℃ (32-104 ° F)
  Depolama Sıcaklığı Aralığı (-20-50 ℃) (- 4-122 ° F)
  Nem aralığı <% 85 bağıl nem, yoğuşmadan
  Standart aksesuarlar USB kablosu, kullanım kılavuzu, kalibrasyon plakası, QC yazılımı
  İsteğe bağlı Aksesuarlar Minyatür yazıcı
  Bildirim: teknik parametre sadece referans içindir

  Otomotiv Endüstrisi Parlak Metre


  Otomotiv endüstrisi , son müşterilere hitap edebilecek parlaklık ve renk seviyelerinde kaliteli ürünler sunmak için yatırım yapıyor. Parlaklık seviyesi ayna kaplamalı krom parçalardan çok mat "yumuşak dokunuşlu" iç plastiklere kadar değişir. Satın alma kararında otomotiv iç tasarımı daha da önem kazanıyor. Her otomobil üreticisi için büyük bir zorluk, değeri yüksek "hissetmek" ve aynı zamanda maliyeti en aza indirmektir. Otomotiv alanında deriden plastiğe kadar çeşitli malzemeler kullanılır ve renk ve parlaklık için uyumlaştırılmaları gerekir. Bir tasarım ekibi rengi, parlaklığı ve tahılı belirler. Yeni bir renk veya malzeme veya proses onaylandıktan sonra, uygulamaya hazır yeni bir "stil" doğar. Otomotiv parçalarındaki çeşitli parlaklık seviyeleri arasında düzgün bir görünüm elde etmek için çok sıkı toleranslar belirtilmiştir. 5 GU'nin altındaki parlaklık seviyelerine sahip standart 60 derecelik bir parlaklık ölçer kullanan tipik otomotiv parlaklık toleransları 0,3 veya 0,5 GU olabilir. Bu sıkı renk ve parlaklık toleranslarıyla görsel değerlendirme mümkün değildir.

  Bir başlangıç ​​noktası olarak, ana standart plakalar, otomotiv müşterisi tarafından genellikle düz ve çeşitli taneli alanlar ile üretilir. Bunlar, otomotiv tedarikçilerine fiili üretim parçalarıyla ulaşmak için parlak hedefleri olarak gönderilir.

  Master plakalar ve son parçalar genellikle farklı malzemelerden yapıldığından, tedarikçiler otomotiv üreticisiyle yakın çalışır. Sonunda renk ve parlaklık ile ilgili son onay, otomotiv üretim bölümünde verilmiştir. Bu otomotiv üretim parçası artık tedarikçi için renk ve parlaklık standardı haline geldi. Tedarikçi üretim standardındaki mutlak parlak sayılarla çalışmak yerine, kalite kontrolün imzalı kısmı esas alması gerekir. Bu prosedür, parlaklığın numune tipinde ve aynı yüzeyde göreceli olarak ölçülmesi nedeniyle tekrar üretilebilirlik hatasını ortadan kaldırır.

  Parlaklığın görsel olarak değerlendirilmesi mümkün olmadığından, dijital bir parlaklık ölçer kullanılmalıdır. Mükemmel hassasiyete sahip 3nh'tan özel parlak metre, üretim parçalarını nesnel olarak kontrol edebilir.

  Parlaklık ölçerler kullanarak iyileştirilmiş performans için iki yeni yöntem artık 0 ila 10 GU seviyeli kritik 60 derece düşük parlaklık aralığında ölçüm yaparken doğruluğu ve tekrarlanabilirliği artırmak için kullanılabilir .

  Üstyapı için yüksek parlaklıkta son kat boyalar, 20 ° açı ile parlaklık için kontrol edilir. Orta parlaklıkta plastik ve ahşap yüzeyler 60 ° geometri kullanılarak kontrol edilir ve mat iç plastikler de 85 ° kullanılarak ölçülebilir. Otomotiv parçalarını parlaktan matta ölçen otomotiv tedarikçileri için,

  TRI parlaklık ölçer 268 serisi


  Boya ve Kaplama Parlak Metre

  Boya ve kaplamaların çoğu, formülasyondan parlak bir şekilde kontrol edilir, üretim sırasında ve son olarak uygulama sırasında düzenli olarak kontrol edilir. Bu işlemin herhangi bir yerindeki parlaklık seviyesindeki değişiklikler, son kullanıcıya sunulan partilerde önemli görsel farklılıklara yol açabilir. Parlaklığın yakından kontrol edilmesi, ürünlerin maksimum görsel etkiye sahip üretildiği ve reddedilmelerin önlendiği anlamına gelir. Koruyucu kaplama endüstrisi, bir kaplama ömrü boyunca parlaklığı izler çünkü boya yaşlandıkça düşer. Önceden belirlenmiş bir seviyeye ulaştığında, yapı, koruduğu yapıyı aşındırma riski olmadan maksimum bir ömre ulaşılmasını sağlamak için yeniden boyanır. Boyalar ve kaplamalar, öncelikle parlak ve mat kaplamalar için ek 20 ° ve 85 ° geometriler ile 60 ° açı açısı geometrisi kullanılarak kontrol edilir.

  Mobilya Endüstrisi Parlak Metre

  Mobilya, mattan en yüksek parlaklığa kadar herhangi bir parlaklık seviyesinde boyanabilir, kaplanabilir, verniklenebilir veya lekelenebilir. Bu işlem boyunca, ürünlerin parlaklığını parti tutarlılığı açısından kontrol etmek ve kaplamanın uygulandığını ve doğru kuruduğunu kontrol etmek gerekir.

  Beklenmeyen parlaklık seviyeleri genellikle bir kaplamanın formülasyonu, uygulanan miktar veya kürlenme şekli ile ilgili bir problemin erken bir uyarısıdır.

  60 ° geometrisi mobilya endüstrisinde standarttır, bazı müşteriler ek 20 ° ve 85 ° açıları da belirlemektedir. Her Rhopoint Gloss metrede standart olan "Sürekli Okuma" özelliğini kullanarak büyük kaplama yüzeyleri saniyeler içinde parlaklık değişimleri için kontrol edilebilir.

  Plastik Endüstrisi Parlak Metre

  Plastik endüstrisi, parlaklık ölçümü gerektiren tüm şekil ve ebatlarda ürünler üretmektedir. Bunların çoğu, inşaat endüstrisi için, çift camlı pencereler için trim gibi plastik ürünler de dahil olmak üzere, 60 derecelik açı kullanılarak ölçülür.

  Bu ürünlerdeki küçük parlaklık farkları müşterilerin reddetmesine neden olabilir ve üretim sürecinde veya ham plastik malzemenin kalitesinde sorunların bir göstergesi olabilir.

  Metal kaplama parlaklık ölçer

  Metal parçalar ve ürünler çoğu zaman kaplanır, koruyucu bir kaplama ile kaplanır veya son kullanıcı tarafından çekici hale getirilmesi için cilalanır veya korozyon veya aşınmaya karşı işlevsel bir koruma olarak parlatılır. Haddelenmiş çelik endüstrisinde, haddelenmiş çeliğin kalitesini değerlendirmek için 45 ° parlaklık ölçer kullanılır. Yassı kaplanmış ve parlatılmış metallerin yüzeyini kontrol etmek için 60 ° ve 20 ° parlaklık ölçer kullanılır. Bir Imbotec Parlaklık Sensörü de işlem içinde kullanılabilir.

  Paslanmaz çelik boru üzerindeki cilalamayı değerlendirmek için de kullanılır veya küçük bir yüzeye sahip öğelerin görsel kalitesi, altın kaplama kalem uçları veya metal saat bilezikleridir.

  Cilalı Taş Parlak Metre

  Doğal taş, son kullanımlarına bağlı olarak birçok farklı cilaya sahip ürünler üretmek için işlenir. Mermer ve benzeri malzemeler, diğer taşların kaba göründüğü ve mat göründüğü yüksek parlaklıkta yüzeyler üretmek için parlatılır.

  3nh-Gloss sayaçları, taş ürünleri yığınlarının görsel olarak eşleşmesini sağlamak ve üretim sürecini optimize etmek için kullanılır, böylece her bir yüzeye doğru miktarda terbiye tutarlı bir şekilde uygulanır. 20/60/85 derecelik Parlaklık ölçerlerimizin üç açısı, hem mat hem de parlak taş yüzeylerde geliştirilmiş çözünürlük ile maksimum esneklik sağlar.

  Baskı Sektörü Parlak Metre

  Parlak baskı endüstrisinde vazgeçilmez bir önlemdir. Paketleme ve dergi kapakları, tüketicilere kaliteli bir çekiciliği sağlamak için düzenli olarak UV verniklidir ve şirket broşürleri, lamine ve cilalama yapan profesyonel kenarlara zıt mat ve parlak efektler vermek için verilir.

  Bir kaplamadaki parlaklığın azaltılması aynı zamanda bir kürlenme veya kuruma probleminin bir göstergesi olabilir. Örneğin, UV sertleştirme lambalarının çıkışındaki bir düşüş, baskılı gıda kartonlarının kalitesi üzerinde feci etkiler yaratabilir; kürlenmemiş mürekkepler ve kaplamalar kâğıdı ovalayabilir veya kartonun koruduğu gıdaları kirletebilir.

  UV vernik parlaklığını izleyerek bu sorunlardan kaçınılabilir. Büyük bir basılı sayfadaki parlaklık değişimi, parlaklık sayaçlarımızdaki sürekli okuma özelliği kullanılarak saniyeler içinde değerlendirilebilir. Kağıt parlaklığı genellikle 75 ° TAPPI parlaklık ölçer kullanılarak ölçülür.

  Bu sektördeki çoğu parlaklık seviyesi genellikle basılı ve bitmiş ürünlerin görsel görünümünde tutarlılığı garanti eden 60 ° geometri kullanılarak ölçülür.


  Uygulama  Boya, kaplama, plastik, mürekkep, kauçuk, baskı, kağıt, cam, züccaciye, seramik, mermer vb.

  Shenzhen ThreeNH Technology Co, Ltd
  Ekleme: 4 / F, Bina 8, Nangang İkinci Sanayi Bölgesi, Xili, Nanshan Bölgesi, Shenzhen, 518055 Çin.
  Tel: 0086-755-27198826 Dahili: 601
  Faks: 0086-755-27190609
  Mobil: 0086-13510878132
  E-posta: y@3nh.com
  Skype: y@3nh.com
  WhatsApp / Wechat: 86-15019429968
  Web sitesi: www.3nh.com/tr
  http://www.3nhq.com/

  İletişim bilgileri
  Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

  İlgili kişi: sales

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler
  Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
  4 / F, Bina 8, Nangang İkinci Sanayi Bölgesi, Xili, Nanshan Bölgesi, Shenzhen, Çin
  Tel:86-0755-27198826-601
  Privacy Policy Çin iyi kalite Color Matching Spectrophotometer Tedarikçi. Copyright © 2017 - 2019 colormatchingspectrophotometer.com. All Rights Reserved.